Nederlandse Floorball en Unihockey BondLogo NeFUB
Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland

Jeugdcompetitie regio midden Nederland 05/06

De regiocompetitie midden bestaat uit 4 speeldagen: 20 november, 18 december, 5 februari en 5 maart.
De regio omvat UA Sonics Amersfoort, UFC Utrecht en De Vossen Hulst met in totaal 16 teams.

De regiocompetitie wordt gespeeld in 3 leeftijdsgroepen:
7-10 jaar: kleinveld zonder keeper (4 teams)
10-12 jaar: kleinveld zonder keeper (7 teams)
12-15 jaar: kleinveld met keeper (5 teams)


Eindstand

(na 4 speelrondes):

Stand poule C (7-10 jaar)
## Gewonnen Verloren Gelijk Totaal Saldo Voor Tegen
1.3. UAS C1 8 8 0 0 24 39 52 13
1.1. de Paarse Aubergines 8 5 3 0 15 22 56 34
1.4. UAS C2 8 2 6 0 6 -18 31 49
1.2. de Centaurs 8 1 7 0 3 -43 15 58
Stand poule B (10-12 jaar)
## Gewonnen Verloren Gelijk Totaal Saldo Voor Tegen
2.3. Blue Dragons 8 8 0 0 24 94 107 13
2.2. The Champions 8 6 2 0 18 37 73 36
2.4. 100% Bikkels 8 6 2 0 18 35 77 42
2.5. UAS B1 8 4 3 1 13 -5 43 48
2.1. Black Scorpions 8 2 5 1 7 -26 32 58
2.6. UAS B2 8 1 7 0 3 -38 22 60
2.7. De Vossen 1 8 0 8 0 0 -97 12 109
Stand poule A (12-15 jaar)
## Gewonnen Verloren Gelijk Totaal Saldo Voor Tegen
3.3. UAS A1 8 7 0 1 22 48 73 25
3.1. The Dixies 8 5 3 0 15 29 60 31
3.2. De sinaasappelnetjes 8 4 2 2 14 22 56 34
3.4. UAS A2 8 2 5 1 7 -6 40 46
3.5. De Vossen 2 8 0 8 0 0 -93 10 103


Uitslagen 4e en laatste speelronde

Zondag 5 maart, Sporthal Galgenwaard, Utrecht
1.1. de Paarse Aubergines 1.3. UAS C1 3 4
2.1. Black Scorpions 2.5 UAS B1 7 10
1.1. de Paarse Aubergines 1.4. UAS C2 10 4
2.4. 100% Bikkels 2.7 De Vossen 1 18 1
2.1. Black Scorpions 2.3. Blue Dragons 1 12
2.5 UAS B1 2.6. UAS B2 8 0
2.3. Blue Dragons 2.7 De Vossen 1 14 0
2.2. The Champions 2.6. UAS B2 12 3
1.2. de Centaurs 1.4. UAS C2 2 4
2.2. The Champions 2.4. 100% Bikkels 8 9
1.2. de Centaurs 1.3. UAS C1 0 15
3.2. De sinaasappelnetjes 3.5. De Vossen 2 8 1
3.3. UAS A1 3.4. UAS A2 9 1
3.1. The Dixies 3.5. De Vossen 2 9 0
3.2. De sinaasappelnetjes 3.3. UAS A1 5 5
3.1. The Dixies 3.4. UAS A2 11 4

Uitslagen 3e speelronde

Zondag 5 februari, Sporthal Midland, Amersfoort

2.1. Black Scorpions 2.2. The Champions 4 9
1.1. de Paarse Aubergines 1.2. de Centaurs 9 2
2.1. Black Scorpions 2.4. 100% Bikkels 3 11
1.2. de Centaurs 1.3. UAS C1 0 12
2.6. UAS B2 2.7 De Vossen 1 7 6
1.1. de Paarse Aubergines 1.4. UAS C2 11 4
2.3. Blue Dragons 2.5 UAS B1 14 1
2.5 UAS B1 2.7 De Vossen 1 10 0
2.4. 100% Bikkels 2.6. UAS B2 6 3
1.3. UAS C1 1.4. UAS C2 7 1
3.1. The Dixies 3.3. UAS A1 4 5
2.2. The Champions 2.3. Blue Dragons 4 11
3.3. UAS A1 3.5. De Vossen 2 16 1
3.1. The Dixies 3.2. De sinaasappelnetjes 6 5
3.2. De sinaasappelnetjes 3.4. UAS A2 5 5
3.4. UAS A2 3.5. De Vossen 2 10 3

Uitslagen tweede speelronde

Zondag 18 december, Sporthal Schuilenburg, Amersfoort

2.2. The Champions 2.7 De Vossen 1 13 2
2.2. The Champions 2.5 UAS B1 9 3
2.1. Black Scorpions 2.6. UAS B2 7 2
2.3. Blue Dragons 2.4. 100% Bikkels 13 3
2.1. Black Scorpions 2.7 De Vossen 1 7 1
1.1. de Paarse Aubergines 1.2. de Centaurs 8 6
2.3. Blue Dragons 2.6. UAS B2 8 3
1.2. de Centaurs 1.4. UAS C2 1 2
3.2. De sinaasappelnetjes 3.3. UAS A1 6 7
3.1. The Dixies 3.4. UAS A2 5 3
3.2. De sinaasappelnetjes 3.5. De Vossen 2 15 3
3.3. UAS A1 3.4. UAS A2 8 4
3.1. The Dixies 3.5. De Vossen 2 16 1
2.4. 100% Bikkels 2.5 UAS B1 12 4
1.3. UAS C1 1.4. UAS C2 6 2
1.1. de Paarse Aubergines 1.3. UAS C1 4 5


Uitslagen eerste speelronde

Op 20 november was de eerste speeldag in sporthal Galgenwaard te Utrecht.
Alle uitslagen op een rij:
1.1. de Paarse Aubergines 1.3. UAS C1 1 7
2.2. The Champions 2.4. 100% Bikkels 9 3
1.1. de Paarse Aubergines 1.4. UAS C2 10 2
2.1. Black Scorpions 2.5 UAS B1 3 3
2.2. The Champions 2.6. UAS B2 9 1
2.4. 100% Bikkels 2.7 De Vossen 1 15 1
2.1. Black Scorpions 2.3. Blue Dragons 0 10
2.3. Blue Dragons 2.7 De Vossen 1 25 1
1.2. de Centaurs 1.4. UAS C2 4 1
2.5 UAS B1 2.6. UAS B2 4 3
1.2. de Centaurs 1.3. UAS C1 0 7
3.1. The Dixies 3.2. De sinaasappelnetjes 5 8
3.4. UAS A2 3.5. De Vossen 2 11 1
3.1. The Dixies 3.3. UAS A1 4 5
3.2. De sinaasappelnetjes 3.4. UAS A2 4 2
3.3. UAS A1 3.5. De Vossen 2 18 0


 
U19 team in Weissenfels1
Nationaal damesteam 2011 Benidorm
Nationaal damesteam blauw 2010

 


© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl