Speler zoeken

Programma & uitslagen

Heren

Dames

Jeugd

Mixed Najaar 2019

Mixed Voorjaar 2020

Statistieken

Seizoen

Programma 2019-2020

Programma d.d. 01-02-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd09:30:001UFC Hogeland E1-HSV E1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd09:30:002UFCG Beijum/Selwerd E1-HSV E2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:001SC Rodenburg D1-HSV D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:002UFCG Beijum D1-UFCG Selwerd D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:002HSV E1-HSV E2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:001UFC Hogeland E1-UFCG Beijum/Selwerd E1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:002HSV D1-UFCG Beijum D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:001HSV C2-SC Rodenburg C1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:001UFCG Beijum C1-SC Rodenburg C2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:002SC Rodenburg D1-UFCG Selwerd D1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:001HSV C1-SC Rodenburg C1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:002UFCG Beijum C2-UFCG Selwerd C1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd13:30:001UFCG Beijum C1-HSV C2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd14:10:001SC Rodenburg C2-UFCG Beijum C2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd14:10:002HSV C1-UFCG Selwerd C1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd15:15:001HSV A/B1-UFC Groningen A/B1Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd16:15:001UFC Groningen A/B4-UFC Groningen A/B2Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:
Jeugd17:15:001HSV A/B2-UFC Groningen A/B3Lewenborg (Groningen)
Scheidsrechters:

Programma d.d. 02-02-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Mixed10:30:001Real Flamingo's-Messed Up 2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Stick Together 1
Mixed10:30:002Tijgers-Yung bb'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Ailuropoda Melanoleuca
Mixed11:10:002Stick Together 1-Ailuropoda MelanoleucaSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Yung bb's
Mixed11:10:001Jungle Speed 2-ReunitedSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Messed Up 2
Mixed11:50:002Messed Up 2-Yung bb'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Ailuropoda Melanoleuca
Mixed11:50:001Real Flamingo's-TijgersSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Reunited
Mixed12:30:002Reunited-Stick Together 1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Real Flamingo's
Mixed12:30:001Fake Flamingo's-Jungle Speed 2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Tijgers
Mixed13:10:002Messed Up 2-TijgersSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle Speed 2
Mixed13:10:001Yung bb's-Real Flamingo'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Stick Together 1
Mixed13:50:002Jungle Speed 2-Stick Together 1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Tijgers
Mixed13:50:001Ailuropoda Melanoleuca-Fake Flamingo'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Yung bb's
Mixed14:30:002Secret Agents-Team EierbalSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Stick Together 1
Mixed14:30:001Jungle Speed 1-Blue Flamingo'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Fake Flamingo's
Mixed15:10:001Reunited-Ailuropoda MelanoleucaSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Blue Flamingo's
Mixed15:10:002Stick Together 1-Fake Flamingo'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Team Eierbal
Mixed15:50:001Blue Flamingo's-Secret AgentsSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Ailuropoda Melanoleuca
Mixed15:50:002Team Eierbal-Jungle Speed 1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Fake Flamingo's
Mixed16:30:001Ailuropoda Melanoleuca-Jungle Speed 2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Secret Agents
Mixed16:30:002Fake Flamingo's-ReunitedSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle Speed 1
Mixed17:10:001Team Eierbal-Blue Flamingo'sSportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle Speed 2
Mixed17:10:002Secret Agents-Jungle Speed 1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Reunited
Mixed10:30:002De Shooters-Jungle Speed LegendsHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: WEL
Mixed10:30:001Team To Be Determined-IJSBARRrrrrHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Hot Shots 1
Mixed11:10:001Messed Up 1-Stick Together 2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: IJSBARRrrrr
Mixed11:10:002Hot Shots 1-WELHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Jungle Speed Legends
Mixed11:50:001Team To Be Determined-De ShootersHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Stick Together 2
Mixed11:50:002IJSBARRrrrr-Jungle Speed LegendsHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: WEL
Mixed12:30:002Stick Together 2-Hot Shots 1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: De Shooters
Mixed12:30:001Team Rocket-Messed Up 1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Team To Be Determined
Mixed13:10:001Jungle Speed Legends-Team To Be DeterminedHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Hot Shots 1
Mixed13:10:002IJSBARRrrrr-De ShootersHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Messed Up 1
Mixed13:50:002Messed Up 1-Hot Shots 1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: De Shooters
Mixed13:50:001WEL-Team RocketHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Jungle Speed Legends
Mixed14:30:001Bont Gezelschap-Green RookiesHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Hot Shots 1
Mixed14:30:002Hot Shots 2-Tou eem dolfijntjesHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Team Rocket
Mixed15:10:001Stick Together 2-WELHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Bont Gezelschap
Mixed15:10:002Hot Shots 1-Team RocketHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Tou eem dolfijntjes
Mixed15:50:002Tou eem dolfijntjes-Bont GezelschapHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Team Rocket
Mixed15:50:001Green Rookies-Hot Shots 2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: WEL
Mixed16:30:001WEL-Messed Up 1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Green Rookies
Mixed16:30:002Team Rocket-Stick Together 2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Hot Shots 2
Mixed17:10:001Tou eem dolfijntjes-Green RookiesHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Messed Up 1
Mixed17:10:002Hot Shots 2-Bont GezelschapHet Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Stick Together 2

Programma d.d. 08-02-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000UFC Lions-Messed Up 1Sportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Dames)
Dames12:15:000Groningen Messed Up-Hot Flames 1Sportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Sonics 3 (Heren)
Heren14:15:000Sonics 3-HSK Messed UpSportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: Hot Flames 2 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Dames)
Dames16:00:000Hot Flames 2-Face OffSportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: HSK Messed Up (Heren), Wedstrijdtafel: HSK Messed Up (Heren)
Dames10:30:000Jungle-Speed-UFC Utrecht 4Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: Tilburg Floorball (Heren), Wedstrijdtafel: Tilburg Floorball (Heren)
Heren12:15:000Tilburg Floorball-UFC Groningen 1Sportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Dames)
Heren14:30:000Blue Falcons 1-FB AgentsSportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Groningen 1 (Heren)
Heren16:45:000Jungle-Speed-Face OffSportcentrum Olympos (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents (Heren)
Heren10:30:000UFC Utrecht 3-Hot Flames 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
Heren12:15:000Sonics 1-Hot Flames 1Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)
Dames14:30:000UFC Utrecht 3-Blue FalconsNieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Groningen 3 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Groningen 3 (Heren)
Heren16:15:000UFC Utrecht 5-UFC Groningen 3Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 2 (Heren)
Heren18:00:000UFC Utrecht 4-Sonics 2Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 5 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 5 (Heren)
Dames10:30:000Sonics-UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Dames)
Dames12:30:000UFC Utrecht 2-HSK AgentsNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Sonics (Dames)
Heren14:30:000UFC Groningen 2-UFC Utrecht 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Heren), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Heren)
Heren16:15:000HSK -UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 2 (Heren)

Programma d.d. 09-02-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd09:45:002UFC Utrecht C1-UFC Utrecht C2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Leidsche Rijn D1
Jeugd09:45:003Sonics C1-UFCU Lunetten C1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht C1
Jeugd09:45:001Floorball Flames C1-HFC Heroes C1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht C3
Jeugd10:25:002West Side Agents D1-UFCU Leidsche Rijn D1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht C1
Jeugd10:25:000UFC Utrecht C3-UFCU Lunetten C2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames C1
Jeugd10:25:003FC Quicksticks D1-Sonics D1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics C1
Jeugd11:05:002FB Agents Oost D1-Floorball Flames D1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten C1
Jeugd11:05:001FB Agents C1-Floorball Flames C1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten C2
Jeugd11:05:003UFC Utrecht C2-Sonics C1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: FC Quicksticks D1
Jeugd11:45:000UFC Utrecht C3-HFC Heroes C1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents C1
Jeugd11:45:003UFCU Lunetten C1-UFC Utrecht C1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames D1
Jeugd11:45:002Sonics D1-West Side Agents D1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents Oost D1
Jeugd12:25:003Floorball Flames D1-FC Quicksticks D1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics D1
Jeugd12:25:001FB Agents C1-UFCU Lunetten C2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: HFC Heroes C1
Jeugd12:25:002UFCU Leidsche Rijn D1-FB Agents Oost D1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: West Side Agents D1
Jeugd13:05:002UFCU Lunetten D1-UFCU Leidsche Rijn D2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Oog in Al D1
Jeugd13:05:003HSK D1-Floorball Flames D3Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten D2
Jeugd13:05:001West Side Agents D2-HFC Heroes D1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames D2
Jeugd14:05:001Floorball Flames D2-West Side Agents D2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: HFC Heroes D1
Jeugd14:05:003UFCU Lunetten D2-HSK D1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames D3
Jeugd15:05:001HFC Heroes D1-Floorball Flames D2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: West Side Agents D2
Jeugd15:05:002UFCU Leidsche Rijn D2-UFCU Oog in Al D1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten D1
Jeugd15:05:003Floorball Flames D3-UFCU Lunetten D2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: HSK D1
Jeugd09:30:002UFCU Leidsche Rijn E1-UFCU Lunetten E1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Sonics E2
Jeugd09:30:001Floorball Devils E2-Sonics E3 Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Floorball Devils E1
Jeugd09:30:003West Side Agents E1-UFCU Oog in Al E1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Sonics E1
Jeugd10:10:002Sonics E2-UFC Lions E1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFCU Leidsche Rijn E1
Jeugd10:10:001Floorball Devils E1 -Floorball Flames E2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Floorball Devils E2
Jeugd10:10:003FB Agents Oost E1-Sonics E1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFCU Oog in Al E1
Jeugd10:50:002Floorball Flames E1-UFCU Leidsche Rijn E1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFC Lions E1
Jeugd10:50:001HFC Heroes E1-Floorball Devils E2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Floorball Flames E2
Jeugd11:30:003UFCU Oog in Al E1-FB Agents Oost E1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: West Side Agents E1
Jeugd11:30:001Floorball Devils E1 -Sonics E3 Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: HFC Heroes E1
Jeugd11:30:002Sonics E2-UFCU Lunetten E1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Floorball Flames E1
Jeugd12:10:002Floorball Flames E1-UFC Lions E1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten E1
Jeugd12:10:003Sonics E1-West Side Agents E1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: FB Agents Oost E1
Jeugd12:10:001HFC Heroes E1-Floorball Flames E2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Sonics E3
Jeugd13:15:000Floorball Flames A/B1-Floorball Flames A/B2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Sonics A/B1
Jeugd14:30:000UFC Utrecht A/B2-Sonics A/B1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFC Lions A/B1
Jeugd15:40:000UFC Lions A/B1-UFC Utrecht A/B1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B2
Jeugd16:50:000Floorball Flames A/B1-UFC Utrecht A/B2Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Floorball Devils A/B1
Jeugd18:00:000Floorball Devils A/B1-UFC Lions A/B1Het Gastland (Rhenen)
Scheidsrechters: Floorball Flames A/B1
Jeugd14:05:002UFCU Oog in Al D1-UFCU Lunetten D1ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: UFCU Leidsche Rijn D2

Programma d.d. 15-02-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd09:30:001UFC Hogeland E1-HSV E2Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd09:30:002HSV E1-UFCG Beijum/Selwerd E1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:001SC Rodenburg D1-UFCG Beijum D1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:002UFC Hogeland D1-UFCG Selwerd D1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:001HSV E1-UFC Hogeland E1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:002HSV E2-UFCG Beijum/Selwerd E1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:002UFC Hogeland D1-UFCG Beijum D1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:001UFCG Beijum C2-HSV C1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:001SC Rodenburg C1-UFCG Beijum C1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:002UFCG Selwerd D1-SC Rodenburg D1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:001HSV C1-HSV C2Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:002UFCG Selwerd C1-SC Rodenburg C2Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd13:30:001UFCG Beijum C2-UFCG Beijum C1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd14:10:001SC Rodenburg C1-SC Rodenburg C2Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd14:10:002HSV C2-UFCG Selwerd C1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd15:15:001UFC Groningen A/B2-UFC Groningen A/B1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd16:15:001HSV A/B2-HSV A/B1Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:
Jeugd17:15:001UFC Groningen A/B4-UFC Groningen A/B3Rodenburghal (Leek)
Scheidsrechters:

Programma d.d. 29-02-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd09:30:001UFCG Beijum/Selwerd E1-UFC Hogeland E1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd09:30:002HSV E2-HSV E1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:001HSV D1-UFCG Selwerd D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:002UFC Hogeland D1-SC Rodenburg D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:001HSV E2-UFC Hogeland E1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:002UFCG Beijum/Selwerd E1-HSV E1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:002UFCG Selwerd D1-UFC Hogeland D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:001SC Rodenburg C1-UFCG Selwerd C1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:001UFCG Beijum C1-HSV C1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:002HSV D1-SC Rodenburg D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:001UFCG Beijum C2-SC Rodenburg C1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd12:50:002SC Rodenburg C2-HSV C2Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd13:30:001UFCG Beijum C1-UFCG Selwerd C1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd14:10:001HSV C1-SC Rodenburg C2Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd14:10:002UFCG Beijum C2-HSV C2Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd15:15:001HSV A/B2-UFC Groningen A/B1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd16:15:001UFC Groningen A/B3-UFC Groningen A/B2Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd17:15:001HSV A/B1-UFC Groningen A/B4Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:

Programma d.d. 07-03-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Heren10:30:000Sonics 3-UFC Groningen 3Sportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: Messed Up 1 (Heren), Wedstrijdtafel: Messed Up 1 (Heren)
Heren12:15:000Messed Up 1-UFC Groningen 2Sportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: Sonics 3 (Heren), Wedstrijdtafel: Sonics 3 (Heren)
Dames14:00:000Groningen Messed Up-HSK AgentsSportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Sonics 2 (Heren)
Heren16:00:000HSK Messed Up-Sonics 2Sportcentrum Universiteit Twente (Enschede)
Scheidsrechters: Groningen Messed Up (Dames), Wedstrijdtafel: Groningen Messed Up (Dames)
Heren10:30:000UFC Utrecht 3-Face OffNieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: FB Agents (Heren), Wedstrijdtafel: FB Agents (Heren)
Heren12:15:000FB Agents-HSK Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Heren)
Heren14:30:000UFC Groningen 1-Sonics 1Nieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Heren)
Heren16:45:000UFC Utrecht 1-Tilburg FloorballNieuw Welgelegen Multifunctionele - Beneden (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Sonics 1 (Heren)
Dames10:30:000Hot Flames 1-SonicsTriangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Lions (Heren)
Heren12:30:000UFC Utrecht 2-UFC LionsTriangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 1 (Dames), Wedstrijdtafel: Hot Flames 1 (Dames)
Heren14:15:000Hot Flames 1-Blue Falcons 1Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Heren)
Heren16:30:000Jungle-Speed-Hot Flames 2Triangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Blue Falcons 1 (Heren) & Blue Falcons (Dames), Wedstrijdtafel: Blue Falcons (Dames)
Dames18:15:000Hot Flames 2-Blue FalconsTriangel (Lent (Nijmegen))
Scheidsrechters: Hot Flames 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Hot Flames 2 (Heren)
Dames10:30:000UFC Utrecht 2-UFC Utrecht 1Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: , Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 4 (Dames)
Dames12:30:000UFC Utrecht 4-Face OffNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 1 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 1 (Dames)
Heren14:15:000UFC Utrecht 5-Blue Falcons 3Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Jungle-Speed (Dames), Wedstrijdtafel: Jungle-Speed (Dames)
Dames16:00:000UFC Utrecht 3-Jungle-SpeedNieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: Blue Falcons 2 (Heren), Wedstrijdtafel: Blue Falcons 2 (Heren)
Heren17:45:000UFC Utrecht 4-Blue Falcons 2Nieuw Welgelegen Topsporthal - 3e verdieping (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht 3 (Dames), Wedstrijdtafel: UFC Utrecht 3 (Dames)

Programma d.d. 08-03-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd13:15:000UFC Utrecht A/B2-UFC Lions A/B1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Floorball Flames A/B1
Jeugd14:30:000UFC Utrecht A/B1-Floorball Flames A/B1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Lions A/B1
Jeugd15:40:000Floorball Flames A/B2-UFC Utrecht A/B2Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B1
Jeugd16:50:000Sonics A/B1-Floorball Devils A/B1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B2
Jeugd18:00:000Floorball Flames A/B2-UFC Utrecht A/B1Sportcampus Utrecht (Utrecht)
Scheidsrechters: Sonics A/B1
Jeugd09:45:001UFC Utrecht C3-FB Agents C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Floorball Flames C1
Jeugd09:45:002FB Agents Oost D1-FC Quicksticks D1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Utrecht C1
Jeugd09:45:003UFCU Leidsche Rijn D1-Sonics D1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten C2
Jeugd10:25:003West Side Agents D1-Floorball Flames D1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFCU Leidsche Rijn D1
Jeugd10:25:001UFCU Lunetten C2-Floorball Flames C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: FB Agents C1
Jeugd11:05:003FC Quicksticks D1-UFCU Leidsche Rijn D1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: FB Agents Oost D1
Jeugd11:05:002UFCU Lunetten C1-Sonics C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics D1
Jeugd11:45:002Floorball Flames D1-Sonics D1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten C1
Jeugd11:45:003FB Agents Oost D1-West Side Agents D1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics C1
Jeugd11:45:001Floorball Flames C1-UFC Utrecht C3Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: HFC Heroes C1
Jeugd12:25:002UFC Utrecht C1-UFCU Lunetten C1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: West Side Agents D1
Jeugd12:25:001HFC Heroes C1-UFCU Lunetten C2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Utrecht C3
Jeugd12:25:003Sonics C1-UFC Utrecht C2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Floorball Flames D1
Jeugd10:25:002UFC Utrecht C2-UFC Utrecht C1ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: FC Quicksticks D1
Jeugd11:05:001HFC Heroes C1-FB Agents C1ACLO (Groningen)
Scheidsrechters: UFCU Lunetten C2

Programma d.d. 28-03-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd09:30:001UFC Hogeland E1-HSV E1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd09:30:002UFCG Beijum/Selwerd E1-HSV E2Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:001UFCG Beijum D1-UFC Hogeland D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:002UFCG Selwerd D1-HSV D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:002HSV E1-HSV E2Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:50:001UFC Hogeland E1-UFCG Beijum/Selwerd E1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:002UFCG Selwerd D1-UFCG Beijum D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:001nummer 6-nummer 7Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:002HSV D1-UFC Hogeland D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd12:20:001nummer 5-nummer 6Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:

Programma d.d. 29-03-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd13:15:000Sonics A/B1-UFC Utrecht A/B1Sporthal de Rietlanden (Lelystad)
Scheidsrechters: Floorball Flames A/B1
Jeugd14:30:000Floorball Flames A/B1-Floorball Devils A/B1Sporthal de Rietlanden (Lelystad)
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B1
Jeugd15:40:000Floorball Flames A/B2-UFC Lions A/B1Sporthal de Rietlanden (Lelystad)
Scheidsrechters: Floorball Devils A/B1
Jeugd16:50:000Floorball Devils A/B1-UFC Utrecht A/B2Sporthal de Rietlanden (Lelystad)
Scheidsrechters: UFC Lions A/B1

Programma d.d. 18-04-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd09:30:001UFC Hogeland E1-HSV E2Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd09:30:002HSV E1-UFCG Beijum/Selwerd E1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:001SC Rodenburg D1-UFC Hogeland D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd10:10:002UFCG Beijum D1-HSV D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd11:30:002UFCG Beijum D1-SC Rodenburg D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:
Jeugd12:10:002UFC Hogeland D1-HSV D1Scharlakenhof (Haren)
Scheidsrechters:

Programma d.d. 19-04-2020

SoortTijdVeldThuis UitLokatie
Jeugd13:15:000Floorball Devils A/B1-Floorball Flames A/B2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Sonics A/B1
Jeugd14:30:000Floorball Flames A/B1-Sonics A/B1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Floorball Flames A/B2
Jeugd15:40:000UFC Utrecht A/B1-UFC Utrecht A/B2Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: Floorball Flames A/B1
Jeugd16:50:000Sonics A/B1-UFC Lions A/B1Bokkeduinen (Amersfoort)
Scheidsrechters: UFC Utrecht A/B2