Speler zoeken

Programma & uitslagen

Heren

Dames

Jeugd

Mixed Najaar

Statistieken

Seizoen

Teaminformatie Stick Together

Ingeschreven spelers

Nr. Naam M/V Weds Straf Wed.Str Goals Assists Punten Gem.
3Paul SchuurmanM16009090,56
5Nico ClaassensM1600110110,69
6Bram VeldhuisenM13005050,38
8Lysanne SnijdersV10005050,50
9Joost IwemaM1600100100,63
10Dorieke GrijseelsV3002020,67
11Katharina RebmannV1300130131,00
12Anna BohnenkampV14201010,07
16Hanna DickersV8001010,13

Ingeschreven: 4 heren, 5 dames

Programma

DatumTijdWedstrijdLocatie
30-09-201212:15Stick Together-Hot Shots 2Groningen - sportcentrum RUG & HG (ACLO) dubbel, Groningen

Uitslagen

DatumWedstrijdUitslag
30-09-2012UC Face Off 2-Stick Together1-7
30-09-2012Stick Together-UFC Utrecht 33-5
11-11-2012Hot Shots 2-Stick Together9-3
11-11-2012Fake Flamingo's-Stick Together11-3
11-11-2012Stick Together-Green White Army2-9
16-12-2012Hot Shots 2-Stick Together6-12
16-12-2012Stick Together-Floorball Devils5-0
16-12-2012Jungle Speed 2-Stick Together5-2
16-12-2012Stick Together-Sonics 12-6
20-01-2013UC Face Off 1-Stick Together11-4
20-01-2013Stick Together-Blue Falcons4-4
10-03-2013Jungle Speed 2-Stick Together6-3
10-03-2013Stick Together-UC Face Off 11-5
10-03-2013Hot Shots 2-Stick Together10-3
14-04-2013Stick Together-Sonics 12-9
14-04-2013Floorball Devils-Stick Together10-4
14-04-2013Stick Together-Blue Falcons3-8