Speler zoeken

Programma & uitslagen

Heren

Dames

Jeugd

Mixed Najaar 2019

Mixed Voorjaar 2020

Statistieken

Seizoen

Transfers 2019-2020

Datum Competitie Speler Van Naar Soort
08-03-2020 Dames Competitie Ilva Grond UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 def
08-03-2020 Nederlandse Loterij Cup Dames Ilva Grond UFC Utrecht 2 UFC Utrecht 1 def
07-03-2020 Heren Competitie Bob Schats UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 2 dag
07-03-2020 Dames Competitie Marjolein van Swinderen Hot Flames 1 Hot Flames 2 dag
07-03-2020 Dames Competitie Yvonne Lucassen UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 3 dag
07-03-2020 Heren Competitie Bas Ruben Blue Falcons 3 Blue Falcons 2 dag
04-03-2020 Heren Competitie Teun van Laar UFC Groningen 3 UFC Groningen 2 def
14-02-2020 Jeugd noord A/B Melvin Suuroverste UFC Groningen A/B3 UFC Groningen A/B2 def
08-02-2020 Dames Competitie Denise Dijkstra UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 1 dag
08-02-2020 Heren Competitie Niek van Linge Hot Flames 1 Hot Flames 2 dag
08-02-2020 Heren Competitie Ole Helmer Hot Flames 2 Hot Flames 1 dag
08-02-2020 Dames Competitie Simone Lindenhovius UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 4 dag
02-02-2020 Mixed Voorjaar 2020 Myrte Schoenmakers Messed Up 1 Messed Up 2 dag
02-02-2020 Mixed Voorjaar 2020 Jonne Postmes Messed Up 1 Messed Up 2 dag
25-01-2020 Heren Competitie Pepijn Conraads UFC Utrecht 5 UFC Utrecht 1 dag
25-01-2020 Heren Competitie Mats Kerver Blue Falcons 2 Blue Falcons 1 dag
25-01-2020 Heren Competitie Leon Thormann Blue Falcons 3 Blue Falcons 2 dag
25-01-2020 Heren Competitie Bram Lasschuit Blue Falcons 3 Blue Falcons 2 dag
25-01-2020 Heren Competitie Dirk Schut Blue Falcons 3 Blue Falcons 2 dag
23-01-2020 Jeugd midden D Maxim Franse UFCU Leidsche Rijn D2 UFCU Lunetten D2 def
22-01-2020 Heren Competitie Darren de Ronde UFC Groningen 1 UFC Groningen 3 def
18-01-2020 Heren Competitie Paulus Pietilainen Blue Falcons 1 Blue Falcons 2 dag
17-01-2020 Jeugd midden E Chris Broekman Floorball Flames E1 Floorball Flames E2 def
17-01-2020 Jeugd midden E Adam den Boer Floorball Flames E1 Floorball Flames E2 def
17-01-2020 Jeugd midden E Haruki van Weert Floorball Flames E1 Floorball Flames E2 def
17-01-2020 Jeugd midden E Mads de Boer Floorball Flames E1 Floorball Flames E2 def
17-01-2020 Jeugd midden D Hidde Janssen Floorball Flames D3 Floorball Flames D1 def
15-01-2020 Jeugd midden E Dean Bloemsma Floorball Devils E1 Floorball Devils E2 def
15-01-2020 Jeugd midden E Thijs de Bakker Sonics E1 Sonics E3 def
15-01-2020 Jeugd midden E Rune Zed Nieuwenhuijse Sonics E1 Sonics E3 def
15-01-2020 Jeugd midden E Jip van Meer Sonics E1 Sonics E3 def
15-01-2020 Jeugd midden E Job de Ruiter Sonics E2 Sonics E3 def
15-01-2020 Jeugd midden E Frederique Meijs Sonics E2 Sonics E1 def
15-01-2020 Jeugd midden A/B Robin van de Kraats Floorball Flames A/B1 UFC Lions A/B1 def
14-01-2020 Jeugd midden C Thij Slaats UFC Utrecht C2 UFC Utrecht C3 def
14-01-2020 Jeugd midden C Cas Wildeboer Schut UFC Utrecht C2 UFC Utrecht C3 def
14-01-2020 Jeugd midden C Ravi van der Linden UFC Utrecht C3 UFC Utrecht C2 def
14-01-2020 Jeugd midden C Ruben Flikweert UFC Utrecht C3 UFC Utrecht C2 def
14-01-2020 Jeugd midden D Maxim Franse UFCU Lunetten D1 UFCU Leidsche Rijn D2 def
14-01-2020 Jeugd midden D Loek Baetsen UFCU Lunetten D1 UFCU Lunetten D2 def
14-01-2020 Jeugd midden D Marijn Verschure UFCU Lunetten D1 UFCU Lunetten D2 def
14-01-2020 Jeugd midden D Anna van Ommeren UFCU Lunetten D1 UFCU Lunetten D2 def
14-01-2020 Jeugd midden D Susan Boonstra UFCU Lunetten D1 UFCU Lunetten D2 def
14-01-2020 Jeugd midden D Hoa-Xia Thewissen UFCU Lunetten D1 UFCU Lunetten D2 def
14-01-2020 Heren Competitie Niels van Nimwegen UFC Groningen 1 UFC Groningen 3 def
14-01-2020 Heren Competitie Thijs Both UFC Groningen 2 UFC Groningen 1 def
11-01-2020 Heren Competitie Jaromir Hanel Hot Flames 2 Hot Flames 1 def
11-01-2020 Heren Competitie Rob Slits Hot Flames 2 Hot Flames 1 def
11-01-2020 Nederlandse Loterij Cup Heren Jaromir Hanel Hot Flames 2 Hot Flames 1 def
11-01-2020 Nederlandse Loterij Cup Dames Pleun Weijers Hot Flames 1 Hot Flames 2 dag
11-01-2020 Nederlandse Loterij Cup Dames Angelina Gomez Berns Hot Flames 1 Hot Flames 2 dag
11-01-2020 Nederlandse Loterij Cup Heren Kyan Straver Sonics 2 Sonics 1 dag
11-01-2020 Nederlandse Loterij Cup Heren Stijn Pellenkoft Sonics 2 Sonics 1 dag
08-12-2019 Mixed Najaar 2019 Jauke Jansens De Shooters Tijgers dag
30-11-2019 Heren Competitie Wouter van Helden UFC Utrecht 5 UFC Utrecht 3 dag
30-11-2019 Heren Competitie Dirk Schut Blue Falcons 3 Blue Falcons 2 dag
30-11-2019 Heren Competitie Dennis Pel HSK Messed Up Messed Up 1 def
30-11-2019 Heren Competitie Niek van Dam UFC Utrecht 5 UFC Utrecht 2 dag
23-11-2019 Nederlandse Loterij Cup Heren Stijn Pellenkoft Sonics 2 Sonics 1 dag
23-11-2019 Nederlandse Loterij Cup Heren Kyan Straver Sonics 2 Sonics 1 dag
16-11-2019 Dames Competitie Yvonne Lucassen UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 2 dag
16-11-2019 Heren Competitie Jan Heiremans Blue Falcons 2 Blue Falcons 3 dag
09-11-2019 Jeugd noord A/B Luuk Rottine UFC Groningen A/B3 UFC Groningen A/B4 def
02-11-2019 Heren Competitie Dennis Pel HSK Messed Up Messed Up 1 dag
02-11-2019 Heren Competitie Iven Amoureus UFC Utrecht 1 UFC Utrecht 2 dag
02-11-2019 Heren Competitie Yorèl Rozman UFC Utrecht 1 UFC Utrecht 2 dag
05-10-2019 Heren Competitie Marc van Lanen UFC Utrecht 5 UFC Utrecht 4 dag
28-09-2019 Heren Competitie Niek van Dam UFC Utrecht 5 UFC Utrecht 2 dag
28-09-2019 Heren Competitie Dennis Pel HSK Messed Up Messed Up 1 dag
28-09-2019 Dames Competitie Laura Deben UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 4 dag
22-09-2019 Jeugd midden A/B Jeroen Bollen Floorball Flames A/B2 Floorball Flames A/B1 dag
22-09-2019 Jeugd midden A/B Reijn Aarts Floorball Flames A/B2 Floorball Flames A/B1 dag
21-09-2019 Dames Competitie Thecla van Wageningen UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 4 dag