Speler zoeken

Programma & uitslagen

Heren

Dames

Jeugd

Mixed Najaar 2023

Mixed Voorjaar 2024

Statistieken

Seizoen

Transfers 2023-2024

Datum Competitie Speler Van Naar Soort
02-03-2024 Herencompetitie Lars Hendriks Sonics 1 Sonics 2 dag
27-02-2024 Herencompetitie Rémi Lejeune D.S.F.V. Blue Falcons 1 D.S.F.V. Blue Falcons 2 def
24-02-2024 Herencompetitie Justin Adriani Messed Up 1 Messed Up Together dag
24-02-2024 Herencompetitie Koen Bogaard Sonics 2 Sonics 1 dag
19-02-2024 Mixed Voorjaar 2024 Thijs van der Heijden Jungle Squad Team Speed def
17-02-2024 Mixed Voorjaar 2024 Amy Klomp Hot Shots 3 Hot Shots 1 def
17-02-2024 Mixed Voorjaar 2024 Sven van Loon Hot Shots 2 Hot Shots 1 def
17-02-2024 Mixed Voorjaar 2024 Arjan de Groot Hot Shots 2 Hot Shots 3 def
17-02-2024 Mixed Voorjaar 2024 Bente Mom Hot Shots 3 Hot Shots 2 def
10-02-2024 Herencompetitie Koen Bogaard Sonics 2 Sonics 1 dag
10-02-2024 Herencompetitie Louis Amado FB Agents 2 FB Agents 1 dag
10-02-2024 Herencompetitie Ruben de Vroomen D.S.F.V. Blue Falcons 1 D.S.F.V. Blue Falcons 2 dag
10-02-2024 Jeugd Noord o12 Thijmen Hennink Rodenburg o12 Groningen o12 def
10-02-2024 Jeugd Noord o12 Max van Leeuwen Rodenburg o12 Groningen o12 def
10-02-2024 Jeugd Noord o12 Anelia de Vries Rodenburg o12 Groningen o12 def
10-02-2024 Jeugd Noord o12 Roelof Kappenburg Rodenburg o12 Groningen o12 def
10-02-2024 Jeugd Noord o12 Arturs Vilums Rodenburg o12 Groningen o12 def
10-02-2024 Jeugd Noord o12 Josef Westberg Rodenburg o12 Groningen o12 def
10-02-2024 Jeugd Noord o10 Annabel van der Spoel Rodenburg o10 Groningen o10 def
10-02-2024 Jeugd Noord o10 Annelieke Hennink Rodenburg o10 Groningen o10 def
10-02-2024 Jeugd Noord o10 Koen van Bruggen Rodenburg o10 Groningen o10 def
10-02-2024 Jeugd Noord o10 Leah Boonstra Rodenburg o10 Groningen o10 def
10-02-2024 Jeugd Noord o10 Adar Amir Rodenburg o10 Groningen o10 def
10-02-2024 Jeugd Noord o12 Alicia Kalicharan Rodenburg o12 Groningen o12 def
09-02-2024 Herencompetitie Nathan Monster D.S.F.V. Blue Falcons 1 D.S.F.V. Blue Falcons 2 def
20-01-2024 Nederlandse Loterij Cup Heren Artur Arkushyn FB Agents 1 FB Agents 2 dag
20-01-2024 Herencompetitie Artur Arkushyn FB Agents 1 FB Agents 2 def
18-01-2024 Jeugd Noord o14 Stefan Doek UFC Hogeland o14 1 UFC Hogeland o14 2 def
18-01-2024 Jeugd Noord o14 Hannah Timmers UFC Hogeland o14 1 UFC Hogeland o14 2 def
18-01-2024 Jeugd Noord o14 Niels Flikkema UFC Hogeland o14 2 UFC Hogeland o14 1 def
18-01-2024 Jeugd Noord o14 Gien Jonkheer UFC Hogeland o14 2 UFC Hogeland o14 1 def
18-01-2024 Jeugd Noord o14 Evelyn Merkus UFC Hogeland o14 2 UFC Hogeland o14 1 def
01-01-2024 Herencompetitie Jeroen van Rijsselt FB Agents 1 UFC Utrecht 1 def
16-12-2023 Herencompetitie Jakub Zajic UFC Groningen 1 UFC Groningen 2 dag
25-11-2023 Herencompetitie Rémi Lejeune D.S.F.V. Blue Falcons 1 D.S.F.V. Blue Falcons 2 dag
25-11-2023 Herencompetitie Luc Huntink Messed Up Together Messed Up 1 dag
18-11-2023 Nederlandse Loterij Cup Heren Jonas Vaculik FB Agents 1 FB Agents 2 dag
18-11-2023 Nederlandse Loterij Cup Heren Artur Arkushyn FB Agents 1 FB Agents 2 dag
05-11-2023 Mixed Najaar 2023 Kamiel Cornelissen Fake Flamingo's Blue Flamingo's dag
04-11-2023 Herencompetitie Rémi Lejeune D.S.F.V. Blue Falcons 1 D.S.F.V. Blue Falcons 2 dag
04-11-2023 Herencompetitie Tamo van Lochem UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 4 dag
04-11-2023 Herencompetitie Tjibbe van Ommeren UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 4 dag
04-11-2023 Herencompetitie Quirijn de Groen Messed Up Together Messed Up 1 dag
28-10-2023 Damescompetitie Iris Vrijsen Sonics 1 Sonics Together Up dag
28-10-2023 Herencompetitie Nathan Monster D.S.F.V. Blue Falcons 1 D.S.F.V. Blue Falcons 2 dag
28-10-2023 Herencompetitie Louis Amado FB Agents 2 FB Agents 1 dag
14-10-2023 Damescompetitie Danielle Michels Sonics 1 Sonics Together Up dag
30-09-2023 Herencompetitie Stefan Koning Sonics 1 Sonics 2 dag
30-09-2023 Herencompetitie Ruben de Vroomen D.S.F.V. Blue Falcons 1 D.S.F.V. Blue Falcons 2 dag
30-09-2023 Herencompetitie Matiss Berzins D.S.F.V. Blue Falcons 1 D.S.F.V. Blue Falcons 2 dag
23-09-2023 Herencompetitie Simon Buijs UFC Utrecht 3 UFC Utrecht 4 dag
20-09-2023 Herencompetitie Geert Vos D.S.F.V. Blue Falcons 2 HSK Blue Falcons def
16-09-2023 Damescompetitie Julia van Leeuwen Sonics 1 Sonics Together Up dag
16-09-2023 Herencompetitie Jonas Ewering Messed Up 1 Messed Up Together dag
16-09-2023 Herencompetitie Wouter van Helden UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 3 dag
16-09-2023 Herencompetitie Matej Konecny UFC Utrecht 4 UFC Utrecht 3 dag
00-00-0000 Jeugd Midden o12 Milo Plu FB Agents o12-2 FB Agents o12-1 def
00-00-0000 Jeugd Midden o12 Liz van Houten FB Agents o12-1 FB Agents o12-3 def
00-00-0000 Jeugd Midden o12 Jona Reeder FB Agents o12-1 FB Agents o12-3 def
00-00-0000 Jeugd Midden o12 Luna Titz FB Agents o12-1 FB Agents o12-3 def
00-00-0000 Jeugd Midden o12 Zorayda Ronteltap FB Agents o12-2 FB Agents o12-3 def
00-00-0000 Jeugd Midden o12 Charlie Oorthuys FB Agents o12-2 FB Agents o12-3 def
00-00-0000 Jeugd Midden o12 Yukiko van Bremen FB Agents o12-2 FB Agents o12-1 def
00-00-0000 Jeugd Midden o12 Eefke Bosch FB Agents o12-2 FB Agents o12-1 def
00-00-0000 Mixed Voorjaar 2024 Julia Damen De Tegenstander Stick Together 1 def
00-00-0000 Mixed Voorjaar 2024 Esmee Korver De Tegenstander Stick Together 1 def
00-00-0000 Mixed Voorjaar 2024 Emma Kluitman De Tegenstander Stick Together 1 def
00-00-0000 Mixed Voorjaar 2024 Emma Kluitman De Tegenstander Stick Together 1 def
00-00-0000 Mixed Voorjaar 2024 Marco van Gooswilligen De Tegenstander Stick Together 1 def
00-00-0000 Mixed Voorjaar 2024 Jeroen van Weperen De Tegenstander Stick Together 1 def
00-00-0000 Mixed Voorjaar 2024 Jeroen van Weperen De Tegenstander Stick Together 1 def
00-00-0000 Mixed Voorjaar 2024 Andreas Kraamwinkel De Tegenstander Stick Together 1 def
00-00-0000 Herencompetitie Jakob Ehling U.C. Face Off 1 U.C. Face Off 2 dag