Kalender

Dames + Heren Floorball Competitie – Speeldag 7

3 december 2022

Jeugdcompetitie Noord – Speeldag 5

10 december 2022

Jeugdcompetitie Midden – Speeldag 5

11 december 2022

Mixed Toernooi 1-3

11 december 2022
Utrecht

Dames + Heren Floorball Competitie – Speeldag 8

17 december 2022

Nationale Trainingsgroep

18 december 2022
10:30 - 16:30
Sporthal Nieuw Welgelegen, Utrecht

ISSTT Enschede

6 januari 2023 - 8 januari 2023
Gehele dag evenement
Enschede

The ISSTT (International Student Stockey Tournament Twente) is the largest smallfield tournament in Europe, organized by Messed Up!

Dames + Heren Floorball Competitie – Speeldag 9

14 januari 2023

Landelijke grootveld speeldag A/B-jeugd

15 januari 2023
10:00 - 17:00

Rodenburg, sportcentrum Leek

Dames + Heren Floorball Competitie – Speeldag 10

21 januari 2023

Nationale Trainingsgroep

22 januari 2023
10:30 - 16:30
Sporthal Nieuw Welgelegen, Utrecht

Jeugdcompetitie Noord – Speeldag 6

28 januari 2023
Haren

Bekertoernooi – Kwartfinales

28 januari 2023

Jeugdcompetitie Midden – Speeldag 6

29 januari 2023
Utrecht

Dames + Heren Floorball Competitie – Speeldag 11

11 februari 2023

Jeugdcompetitie Midden – Speeldag 7

12 februari 2023
Utrecht

Jeugdcompetitie Noord – Speeldag 7

18 februari 2023

Nationale Trainingsgroep

19 februari 2023
10:30 - 16:30
Sporthal Nieuw Welgelegen, Utrecht

Mixed Toernooi 2-1

26 februari 2023
Utrecht

Dames + Heren Floorball Competitie – Speeldag 12

4 maart 2023

Jeugdcompetitie Noord

11 maart 2023
Haren

Bekertoernooi – Halve Finales

11 maart 2023
Utrecht

Jeugdcompetitie Midden – Speeldag 8

12 maart 2023

Dames + Heren Floorball Competitie – Speeldag 13

18 maart 2023

Landelijke grootveld speeldag A/B-jeugd

19 maart 2023
10:00 - 17:00

Nijmegen, sporthal de Boog

Nationale Trainingsgroep

19 maart 2023
10:30 - 16:30
Sporthal Nieuw Welgelegen, Utrecht

Jeugdcompetitie Noord – Speeldag 9

25 maart 2023
Warffum

Mixed Toernooi 2-2

26 maart 2023
Utrecht

Jeugdcompetitie Midden – Speeldag 9

26 maart 2023

Dames + Heren Floorball Competitie – Speeldag 14

1 april 2023

Landelijke grootveld speeldag A/B-jeugd

2 april 2023
Haren

Haren, sporthal Scharlakenhof

Jeugdcompetitie Noord – Speeldag 10

15 april 2023

Jeugdcompetitie Midden – Speeldag 10

16 april 2023

Mixed Toernooi 2-3

16 april 2023
Utrecht

Nationale Trainingsgroep

30 april 2023
10:30 - 16:30
Sporthal Nieuw Welgelegen, Utrecht

NK Jeugd + Bekerfinales

13 mei 2023

NK Jeugd + Competitiefinales

20 mei 2023

Nationale Trainingsgroep (onder voorbehoud)

28 mei 2023
10:30 - 16:30
Sporthal Nieuw Welgelegen, Utrecht

Indien de sporthal gesloten is, wordt dit verplaatst naar 27 mei.