Nederlandse Floorball en Unihockey BondLogo NeFUB
Partners:

International Floorball Federation
NOC*NSF
Nederlandse Loterij
Zone
Floorball Academie Nederland

< < Terug

Speelschema WK Dames bekend


14-12-2004; 

De IFF heeft het volledige speelschema voor het WK Dames 2005 bekendgemaakt.

Nederland speelt de poulewedstrijden op zondag, maandag, dinsdag en woensdag en speelt dan afhankelijk van het resultaat op vrijdag een plaatsingswedstrijd of op zaterdag en zondag de finales.

WFC 2005 - Matches per arena
Saturday 28.05.2004
19:00 Singapore - Denmark B-Division 4
Sunday 29.05.2005
10:00 Netherlands - Australia B-Division 4
13:00 USA - Germany B-Division 3
16:00 Spain - Malaysia B-Division 3
19:00 Hungary - Singapore B-Division 4
Monday 30.05.2005
10:00 Japan - Sweden A-Division 1
13:00 Norway - Russia A-Division 1
16:00 Latvia - Czech Republic A-Division 2
19:00 Finland - Switzerland A-Division 2
Monday 30.05.2005, Arena B
13:00 Denmark - Spain B-Division 4
16:00 Australia - USA B-Division 3
19:00 Georgia - Netherlands B-Division 3
Tuesday 31.05.2005
10:00 Sweden - Russia A-Division 1
13:00 Japan - Norway A-Division 1
16:00 Switzerland - Czech Republic A-Division 2
19:00 Singapore - Spain B-Division 4
Tuesday 31.05.2005, Arena B
10:00 Germany - Georgia B-Division 3
13:00 Malaysia - Hungary B-Division 4
16:00 Netherlands - USA B-Division 3
19:00 Finland - Latvia A-Division 2
Wednesday 01.06.2005
10:00 Georgia - Australia B-Division 3
13:00 Germany - Netherlands B-Division 3
16:00 Hungary - Denmark B-Division 4
19:00 Malaysia - Singapore B-Division 4
Thursday 02.06.2005
10:00 Switzerland - Latvia A-Division 2
13:00 Czech Republic - Finland A-Division 2
16:00 Russia - Japan A-Division 1
19:00 Sweden - Norway A-Division 1
Thursday 02.06.2005 , Arena B
10:00 Denmark - Malaysia B-Division 4
13:00 Spain - Hungary B-Division 4
16:00 Australia - Germany B-Division 3
19:00 USA - Georgia B-Division 3
Friday 03.06.2005
9:00 5th Group 4 - 5th Group 3 17th place
11:45 4th Group 3 - 4th Group 4 15th place
14:30 3rd Group 4 - 3rd Group 3 13th place
17:30 4th Group 1 - 4th Group 2 7th place (r.m.)
20:30 3rd Group 2 - 3rd Group 1 5th place
SINGAPORE INDOOR STADIUM
Saturday 04.06.2005
10:00 1st Group 3 - 2nd Group 4 B-Semi 1
13:00 1st Group 1 - 2nd Group 2 A-Semi 1
16:00 1st Group 2 - 2nd Group 1 A-Semi 2
*19:00 1st Group 4 - 2nd Group 3 B-Semi 2
*Singapore plays this semifinal if qualified
SINGAPORE INDOOR STADIUM
Sunday 05.06.2005
9:00 Loser B-Semi 1 - Loser B-Semi 2 11th place
12:00 Loser Semi 1 - Loser Semi 2 3rd place
15:00 Winner B-Semi 1 - Winner B-Semi 2 9th place (B-Final)
18:00 Winner Semi 1 - Winner Semi 2 Final


 
U19 team in Weissenfels1
Nationaal damesteam 2011 Benidorm
Nationaal damesteam blauw 2010

 



© Nederlandse Floorball Bond - Sportcentrum Papendal - Papendallaan 60 - 6816 VD Arnhem    meer... tel: +31 (0)26 48 34 589    meer... e-mail: info@nefub.nl